60R090XU
DigiKeyn tuotenumero
F1923-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
60R090XU
Kuvaus
PTC RESET FUSE 60V 900MA RADIAL
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 60V 900 mA Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
60R090XU -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
7.2 s
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
200 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
470 mOhms
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
60V
Koko/mitat
0,441" halk. x 0,122" paks. (11,20mm x 3,10mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
900 mA
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,622" (15,80mm)
Virta - laukaisu (It)
1.8 A
Johdinten väli
0,201" (5,10mm)
Virta - maks.
40 A