0ZRC0090FF1E
DigiKeyn tuotenumero
5923-0ZRC0090FF1E-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0ZRC0090FF1E
Kuvaus
PTC RESET FUSE 90V 900MA RADIAL
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 90V 900 mA Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
EDA/CAD-mallit
0ZRC0090FF1E -mallit
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
200 mOhms
470 mOhms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
90V
Virta - pito (Ih) (maks.)
900 mA
Koko/mitat
0,461" pit. x 0,122" lev. (11,70mm x 3,10mm)
Virta - laukaisu (It)
1.8 A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,622" (15,80mm)
Virta - maks.
40 A
Johdinten väli
0,201" (5,10mm)