1812L075PR
DigiKeyn tuotenumero
F2151TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F2151CT-ND - Cut Tape (CT)
F2151DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1812L075PR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 13,2V 750 mA Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
EDA/CAD-mallit
1812L075PR -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
200 ms
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
100 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
450 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
13,2V
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
750 mA
Paksuus (maks.)
0,030" (0,75mm)
Virta - laukaisu (It)
1.5 A
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
100 A