ERFSD075162RZ
DigiKeyn tuotenumero
5916-ERFSD075162RZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5916-ERFSD075162RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSD075162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERFSD075162RZ
Kuvaus
1812/0.75 AMP/16V/T&R
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 16V 750 mA Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
200 ms
Valmistaja
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
110 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
450 mOhms
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
16V
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
750 mA
Paksuus (maks.)
0,026" (0,65mm)
Virta - laukaisu (It)
1.5 A
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
100 A