1.5KE10A-B on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
14,5V Puristusliitin 104,8A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
1.5KE10A-B
DigiKeyn tuotenumero
1.5KE10A-BLF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE10A-B
Kuvaus
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
104,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-201AA, DO-27, Aksiaalinen
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
8,55V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
9,5V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
14,5V