0313.250HXP
DigiKeyn tuotenumero
F2534-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0313.250HXP
Kuvaus
FUSE GLASS 250MA 250VAC 3AB 3AG
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
250 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Vasteaika
Hidas
35A
Sulamisen I²t
0.385
Hyväksyjä
CE, CSA, UL
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
4.27 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V