03540601ZXGY
03540601ZXGY
03540601ZXGY
DigiKeyn tuotenumero
F1499-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
03540601ZXGY
Kuvaus
FUSE BLOCK CART 600V 20A CHASSIS
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Varoke Lohko 20 A 600V 1 Piiriä Patruuna Runkokiinnitys
Kategoria
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20)
Valm.
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Sarja
Sulakepidikkeen tyyppi
Lohko
Pakkaustapa
Irtotavara
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
Asennustyyppi
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Sulakkeen koko
0,25" halk. x 1,26" pit. (6,35mm x 32mm)
Kontaktin materiaali
Fosforipronssi
Virtaluokitus (ampeeria)
20 A