0242.080UR
DigiKeyn tuotenumero
F1864TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F1864CT-ND - Cut Tape (CT)
F1864DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0242.080UR
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 80MA 250VAC/VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
80mA 250VAC AC 250VDC DC-sulake Patruuna Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0242.080UR -mallit
Kategoria
Vasteaika
Nopea
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Sovellukset
Vaaralliset sijainnit
Sarja
Ominaisuudet
Luonnostaan vaaraton
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyjä
cURus
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
4kA
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Pakkaus / kotelo
Patruuna, Epästandardi
Virtaluokitus (ampeeria)
80mA
Koko/mitat
0,119" halk. x 0,331" pit. (3,02mm x 8,40mm)
Jänniteluokitus – AC
250VAC
Sulamisen I²t
2.14E-4
Jänniteluokitus – DC
250VDC
DC-resistanssi kylmänä
8.19 Ohms