021702.5MXP
DigiKeyn tuotenumero
F4639-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
021702.5MXP
Kuvaus
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.5 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
021702.5MXP -mallit
35A
Sulamisen I²t
9.46
Hyväksyjä
BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.0334 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V