021701.6MXP
DigiKeyn tuotenumero
F1726-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
021701.6MXP
Kuvaus
FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.6 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
35A
Sulamisen I²t
4.615
Hyväksyjä
CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.0528 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V