0216.200MXP
DigiKeyn tuotenumero
F6047-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0216.200MXP
Kuvaus
FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
200 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Vasteaika
Nopea
1,5kA
Hyväksyjä
CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
3.35 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V