S501-200-R
DigiKeyn tuotenumero
283-S501-200-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S501-200-R
Kuvaus
FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
200 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
1,5kA
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
0.02
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Hyväksyjä
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
6 Ohms