W3A43C104KAT2A on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KYOCERA AVX
Varastossa: 3 720
Tekniset tiedot
0,1µF Eristetty Kondensaattori 4 Rivi 25 V X7R 1206 (3216 metrinen)
W3A43C104KAT2A
DigiKeyn tuotenumero
478-W3A43C104KAT2ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-W3A43C104KAT2ACT-ND - Cut Tape (CT)
478-W3A43C104KAT2ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W3A43C104KAT2A
Kuvaus
CAP ARRAY 0.1UF 25V X7R 0612
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kondensaattorien lukumäärä
4
Valmistaja
KYOCERA AVX
Piirin tyyppi
Eristetty
Sarja
Lämpötilakerroin
X7R
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Kapasitanssi
0,1µF
Valmistajan laitepakkaus
0612 (1632 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,053" (1,35mm)