W3A43C104K4Z2A | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | W3A43C104K4Z2A |
Kuvaus | CAP ARRAY 0.10UF 25V X7R 0612 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 0,1µF Eristetty Kondensaattori 4 Rivi 25 V X7R 1206 (3216 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | W3A43C104K4Z2A -mallit |
Kategoria | Kondensaattorien lukumäärä 4 |
Valmistaja KYOCERA AVX | Piirin tyyppi Eristetty |
Sarja | Lämpötilakerroin X7R |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokitukset AEC-Q200 |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Kapasitanssi 0,1µF | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Toleranssi ±10% | Valmistajan laitepakkaus 0612 (1632 metrinen) |
Jännite – nimellinen 25 V | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm) |
Dielektrinen materiaali Keraaminen | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,053" (1,35mm) |