SR211A101KAA
DigiKeyn tuotenumero
478-7670-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SR211A101KAA
Kuvaus
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,300" (7,62mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)