SR211A101KARTR1
DigiKeyn tuotenumero
478-SR211A101KARTR1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-SR211A101KARTR1CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SR211A101KARTR1
Kuvaus
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
Tarkka kuvaus
100 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,300" (7,62mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)