SR121A101KARTR2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
Varastossa: 4
Varastossa: 25
Suora
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Suora
100 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
SR121A101KARTR2
DigiKeyn tuotenumero
SR121A101KARTR2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SR121A101KARTR2
Kuvaus
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,150" pit. x 0,150" lev. (3,81mm x 3,81mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,100" (2,54mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)