KGN05ZS60G435MH
DigiKeyn tuotenumero
478-KGN05ZS60G435MHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGN05ZS60G435MHCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGN05ZS60G435MHDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGN05ZS60G435MH
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 4.3UF 20% 4V 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.3 µF Läpisyöttökondensaattorit 4V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Virta
2 A
Valmistaja
KYOCERA AVX
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
30mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Lämpötilakerroin
X6S
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Läpisyöttö
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Kapasitanssi
4.3 µF
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,020" (0,50mm)
Jännite – nimellinen
4V