CX3225SB16000D0GZJC1
DigiKeyn tuotenumero
478-CX3225SB16000D0GZJC1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-CX3225SB16000D0GZJC1CT-ND - Cut Tape (CT)
478-CX3225SB16000D0GZJC1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CX3225SB16000D0GZJC1
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±15ppm Kiteet 8pF 60 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CX3225SB16000D0GZJC1 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-10°C – 75°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±15ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)