FK122EIHM0.032768-T3
DigiKeyn tuotenumero
631-FK122EIHM0.032768-T3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
631-FK122EIHM0.032768-T3CT-ND - Cut Tape (CT)
631-FK122EIHM0.032768-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FK122EIHM0.032768-T3
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
90 kOhms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (2,05x1,2)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,081" pit. x 0,047" lev. (2,05mm x 1,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF