12103C106K4T4A
DigiKeyn tuotenumero
478-KAM32LR71E106KLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KAM32LR71E106KLCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KAM32LR71E106KLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
12103C106K4T4A
Kuvaus
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 1210 (3225 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,110" (2,79mm)