CL32B106KAJ4PNE | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CL32B106KAJ4PNE |
Kuvaus | CAP CER 10UF 25V X7R 1210 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 31 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 1210 (3225 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CL32B106KAJ4PNE -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valm. | Ominaisuudet Yleiskäyttöön |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Kapasitanssi | Pakkaus / kotelo 1210 (3225 metrinen) |
Toleranssi ±10% | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm) |
Jännite – nimellinen | Paksuus (maks.) 0,106" (2,70mm) |