CZB1JGTTD102P
DigiKeyn tuotenumero
2019-CZB1JGTTD102PTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-CZB1JGTTD102PCT-ND - Cut Tape (CT)
2019-CZB1JGTTD102PDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZB1JGTTD102P
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
38 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 250mA 600mOhm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
600mOhm
Valmistaja
KOA Speer Electronics, Inc.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Virtaluokitus (maks.)
250mA