0805J0500682JXT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
Suora
KEMET
Suora
YAGEO
KYOCERA AVX
KEMET
KYOCERA AVX
6800 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
0805J0500682JXT
DigiKeyn tuotenumero
0805J0500682JXT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0805J0500682JXT
Kuvaus
CAP CER 6800PF 50V X7R 0805
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0805J0500682JXT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,051" (1,30mm)