0805Y0500682JET on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Tekniset tiedot
6800 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y0500682JET
DigiKeyn tuotenumero
0805Y0500682JET-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0805Y0500682JET
Kuvaus
CAP CER 6800PF 50V X7R 0805
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0805Y0500682JET -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,051" (1,30mm)