0805J0160682JDT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
6800 pF ±5% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
0805J0160682JDT
DigiKeyn tuotenumero
0805J0160682JDT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0805J0160682JDT
Kuvaus
CAP CER 6800PF 16V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0805J0160682JDT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,051" (1,30mm)