0603J2500390GCT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
39 pF ±2% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrinen)
0603J2500390GCT
DigiKeyn tuotenumero
0603J2500390GCT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0603J2500390GCT
Kuvaus
CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 0603
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0603J2500390GCT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,031" (0,80mm)