0603J5000390FCT
DigiKeyn tuotenumero
0603J5000390FCT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0603J5000390FCT
Kuvaus
CAP CER 39PF 500V C0G/NP0 0603
Tarkka kuvaus
39 pF ±1% 500V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
0603J5000390FCT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±1%
Paksuus (maks.)
0,031" (0,80mm)