APTD1608LZGCK
DigiKeyn tuotenumero
754-1949-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1949-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1949-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APTD1608LZGCK
Kuvaus
LED GREEN CLEAR 2SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 525nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,65V 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APTD1608LZGCK -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,65V
Valm.
Virta - testi
2mA
Sarja
Katselukulma
60°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Aallonpituus - huippu
515nm
Konfiguraatio
Standardi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Linssin väri
Väritön
Valmistajan laitepakkaus
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
1,10mm
Linssin malli
Pyöreä, yläosassa kupu
Päätuotenumero
Linssin koko
0,70mm halk.