AGQ200A24Z on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Varastossa: 11 702
Tekniset tiedot
Telekommunikaatio Rele DPDT (2 muoto C) Kiinnitys pintaan
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
AGQ200A24Z
DigiKeyn tuotenumero
255-3358-2-ND - Rullattu teippi (TR)
255-3358-1-ND - Cut Tape (CT)
255-3358-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AGQ200A24Z
Kuvaus
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AGQ200A24Z -mallit
Kategoria
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Valmistaja
Panasonic Electric Works
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Sarja
Vetovarmuusjännite
18VDC
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
4 ms
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Vapautusaika
4 ms
Kelan jännite
24VDC
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea-palladium (AgPd), Kulta (Au)
Kontaktin luokitus (virta)
2 A
Hyväksyjä
BSI, cURus
Kytkentäjännite
125VAC, 110VDC - maks.
Releen tyyppi
Telekommunikaatio
Korkein kytkettävä kuormavirta
37,5VA, 60W
Kelan resistanssi
2.5 kOhms
Kelan virta
9.6 mA