APT1608LVBC/D
DigiKeyn tuotenumero
754-1933-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1933-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1933-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APT1608LVBC/D
Kuvaus
LED BLUE CLEAR 2SMD
Tarkka kuvaus
Sininen 470nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,65V 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
APT1608LVBC/D -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,65V
Valm.
Virta - testi
2mA
Sarja
Aallonpituus - huippu
465nm
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
0,75mm
Linssin malli
Suorakulma, tasainen yläosa
Päätuotenumero
Linssin koko
1,10mm x 0,80mm