APT1608LSECK/J4-PRV
DigiKeyn tuotenumero
754-1931-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1931-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1931-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APT1608LSECK/J4-PRV
Kuvaus
LED ORANGE CLEAR 2SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 605nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 1,8V 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APT1608LSECK/J4-PRV -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,8V
Valm.
Virta - testi
2mA
Sarja
Katselukulma
120°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Aallonpituus - huippu
611nm
Konfiguraatio
Standardi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Linssin väri
Väritön
Valmistajan laitepakkaus
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
0,75mm
Linssin malli
Suorakulma, tasainen yläosa
Päätuotenumero
Linssin koko
1,10mm x 0,80mm