APT1608LSYCK/J3-PRV
DigiKeyn tuotenumero
754-1932-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1932-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1932-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APT1608LSYCK/J3-PRV
Kuvaus
LED YELLOW CLEAR 2SMD
Tarkka kuvaus
Keltainen 590nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 1,85V 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
APT1608LSYCK/J3-PRV -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,85V
Valm.
Virta - testi
2mA
Sarja
Aallonpituus - huippu
590nm
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
0,75mm
Linssin malli
Suorakulma, tasainen yläosa
Päätuotenumero
Linssin koko
1,10mm x 0,80mm