APHHS1005ZGC
DigiKeyn tuotenumero
754-1503-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1503-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1503-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APHHS1005ZGC
Kuvaus
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Tarkka kuvaus
Vihreä 525nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 3,3V 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
APHHS1005ZGC -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3,3V
Valm.
Virta - testi
20mA
Katselukulma
120°
Konfiguraatio
Standardi
Aallonpituus - huippu
515nm
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Koko/mitat
1,00mm pit. x 0,50mm lev.
Korkeus (maks.)
0,50mm
Linssin koko
0,80mm x 0,50mm