APHD1608LQBC/D
DigiKeyn tuotenumero
754-2034-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-2034-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2034-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APHD1608LQBC/D
Kuvaus
LED BLUE CLEAR 1608 SMD
Tarkka kuvaus
Sininen 465nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,65V 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
APHD1608LQBC/D -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,65V
Valm.
Virta - testi
2mA
Aallonpituus - huippu
460nm
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Korkeus (maks.)
0,75mm
Linssin koko
0,70mm halk.