APA2107VBC/D
DigiKeyn tuotenumero
754-2102-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-2102-1-ND - Cut Tape (CT)
754-2102-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APA2107VBC/D
Kuvaus
LED BLUE CLEAR 2SMD R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sininen 470nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 3,3V 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APA2107VBC/D -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3,3V
Valm.
Virta - testi
20mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
120°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Riippumaton
Aallonpituus - huippu
465nm
Linssin väri
Väritön
Pakkaus / kotelo
2-SMD, ei johtoa
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
2,10mm pit. x 1,00mm lev.
Linssin malli
Suorakulma, yläosassa kupu
Korkeus (maks.)
0,70mm
Linssin koko
1,70mm x 0,60mm