APA2107LZGCK
DigiKeyn tuotenumero
754-1924-2-ND - Rullattu teippi (TR)
754-1924-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1924-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APA2107LZGCK
Kuvaus
LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 525nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,65V 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
APA2107LZGCK -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,65V
Valm.
Virta - testi
2mA
Sarja
Katselukulma
120°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Aallonpituus - huippu
515nm
Konfiguraatio
Standardi
Pakkaus / kotelo
2-SMD, ei johtoa
Linssin väri
Väritön
Valmistajan laitepakkaus
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Koko/mitat
2,10mm pit. x 1,00mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
0,60mm
Linssin malli
Suorakulma, yläosassa kupu
Päätuotenumero
Linssin koko
1,70mm x 0,60mm