T541X336M050AH6710
DigiKeyn tuotenumero
399-8550-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-8550-1-ND - Cut Tape (CT)
399-8550-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T541X336M050AH6710
Kuvaus
CAP TANT POLY 33UF 50V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 50 V 2917 (7343 metrinen) 75mOhm @ 100kHz
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T541X336M050AH6710 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
KEMET
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
33 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
X
Jännite – nimellinen
50 V
Luokitukset
COTS
Tyyppi
Valettu
Ominaisuudet
Erittäin luotettava
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
75mOhm @ 100kHz