T521X226M063ATE075
DigiKeyn tuotenumero
399-14801-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-14801-1-ND - Cut Tape (CT)
399-14801-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T521X226M063ATE075
Kuvaus
CAP TANT POLY 22UF 63V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
36 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 63 V 2917 (7343 metrinen) 75mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-mallit
T521X226M063ATE075 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
22 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
X
Jännite – nimellinen
63 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
75mOhm @ 100kHz