T520B157M004ATE070 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KEMET
Varastossa: 20 095
Tekniset tiedot
Samankaltainen
KEMET
Varastossa: 1 701
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Suora
Vishay Sprague
Suora
KYOCERA AVX
150 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 4 V 1411 (3528 metrinen) 70mOhm @ 100kHz
KEMET Webinar - Polymer Capacitors - Your Solution When MLCC Lead Times Are Tight
T520B157M004ATE070
DigiKeyn tuotenumero
399-4015-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T520B157M004ATE070
Kuvaus
CAP TANT POLY 150UF 4V 1411
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
T520B157M004ATE070 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valmistaja
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
1411 (3528 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
150 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
B
Jännite – nimellinen
4 V
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Valettu
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70mOhm @ 100kHz