T520B157M004ATE040
DigiKeyn tuotenumero
399-4014-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-4014-1-ND - Cut Tape (CT)
399-4014-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T520B157M004ATE040
Kuvaus
CAP TANT POLY 150UF 4V 1411
Tarkka kuvaus
150 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 4 V 1411 (3528 metrinen) 40mOhm @ 100kHz
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T520B157M004ATE040 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,138" pit. x 0,110" lev. (3,50mm x 2,80mm)
Kapasitanssi
150 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
B
Jännite – nimellinen
4 V
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Valettu
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm @ 100kHz