MPLC1040L2R2
DigiKeyn tuotenumero
399-10984-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-10984-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10984-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPLC1040L2R2
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 10.5A 10 MOHM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 10.5 A 10mOhm maks. 2-SMD, J-johdin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPLC1040L2R2 -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
10mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 120°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Vanhentunut
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Kierresuojattu
Pakkaus / kotelo
2-SMD, J-johdin
Induktanssi
Koko/mitat
0,453" pit. x 0,394" lev. (11,50mm x 10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Päätuotenumero
Virta - saturaatio (Isat)
11A