C420C202F2G5TA7200 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Parametrisesti vastaava
2000 pF ±1% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Aksiaalinen
C420C202F2G5TA7200
DigiKeyn tuotenumero
C420C202F2G5TA7200-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C420C202F2G5TA7200
Kuvaus
CAP CER 2000PF 200V C0G AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C420C202F2G5TA7200 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,100" halk. x 0,200" pit. (2,54mm x 5,08mm)
Toleranssi
±1%