C430C202FAG5TA7200 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
2000 pF ±1% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Aksiaalinen
C430C202FAG5TA7200
DigiKeyn tuotenumero
C430C202FAG5TA7200-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C430C202FAG5TA7200
Kuvaus
CAP CER 2000PF 250V C0G AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C430C202FAG5TA7200 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,150" halk. x 0,240" pit. (3,81mm x 6,10mm)
Toleranssi
±1%