C322C562G2G5TA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Parannus
5600 pF ±2% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C322C562G2G5TA
DigiKeyn tuotenumero
C322C562G2G5TA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C322C562G2G5TA
Kuvaus
CAP CER 5600PF 200V C0G/NP0 RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C322C562G2G5TA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Matala ESL
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,260" (6,60mm)
Toleranssi
±2%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Muotoillut johtimet
Lämpötilakerroin
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C