C325C562GAG5TA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Suora
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
5600 pF ±2% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
C325C562GAG5TA
DigiKeyn tuotenumero
C325C562GAG5TA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C325C562GAG5TA
Kuvaus
CAP CER 5600PF 250V C0G/NP0 RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C325C562GAG5TA -mallit
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,300" (7,62mm)
Toleranssi
±2%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Muotoillut johtimet - taivutetut
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C