C1206X104K1RALTU on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 944
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
Varastossa: 21
0.1 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
C1206X104K1RALTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C1206X104K1RALTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1206X104K1RALTU
Kuvaus
CAP CER 1206 FT
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C1206X104K1RALTU -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,130" pit. x 0,063" lev. (3,30mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,039" (0,98mm)