C1206X104K1RAC7210 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 944
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Varastossa: 21
Suora
KYOCERA AVX
Samsung Electro-Mechanics
YAGEO
Varastossa: 10
0.1 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
C1206X104K1RAC7210
DigiKeyn tuotenumero
399-C1206X104K1RAC7210TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1206X104K1RAC7210
Kuvaus
.100UF 100V
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C1206X104K1RAC7210 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Koko/mitat
0,130" pit. x 0,063" lev. (3,30mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,039" (0,98mm)