C0805C102K5RECAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-17883-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-17883-1-ND - Cut Tape (CT)
399-17883-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C102K5RECAUTO
Kuvaus
CAP CER 0805 1NF 50V X7R 10%
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C0805C102K5RECAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,88mm)