C0805S102K5RACAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805S102K5RACAUTOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C0805S102K5RACAUTOCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0805S102K5RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805S102K5RACAUTO
Kuvaus
FAILOPENSMD1000PF 50.0V
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C0805S102K5RACAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Kelluva elektrodi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,88mm)